D.U.D.A.

Në Pritje Të Klipit “Babi Do Të Kthehet” Nga D.U.D.A. & Noizy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-10-2013]
“Babi do të kthehet” sjell së bashku Dudën dhe Noizyn. Një bashkëpunim i ri mes dy reperash të njohur pritet të publikohet së shpejti.Reperi kosovar Duda së bashku me reperin shqiptar Noizy do të sjellin për e tyre dhe të muzikës hip-hop, këngën “Babi do të kthehet”.Bashkëpunimi mes tyre do të dojë edhe disa ditë të publikohet megjithatë për të gjithë adhuruesit e kësaj rryme është hedhur në YouTube, promoja e kësaj kënge.


Në Pritje Të Klipit “Babi Do Të Kthehet” Nga D.U.D.A. & Noizy

  D.U.D.A. - Babi Do Te Kthehet (Feat.Noizy) [Teksti dhe Klipi]

Komente 2