Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. & Noizy, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Babi Do Të Kthehet”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[01-11-2013]
Duda dhe Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës, por kësaj radhe të një stili tjetër, të titulluar “Babi do të kthehet”.

Kënga e shfaq Dudën përballë imazheve të dhimbshme të një fëmije të vogël të cilës ai i këndon.

Teksti është prekës dhe kënga dallon nga projektet e kaluara agresive dhe me femra seksi.

Këngën e ka punuar producenti i ri i talentuar, Durim Kid, kurse në refren është lideri i OTR, Noizy.
 (Telegrafi)


      D.U.D.A. - Babi Do Te Kthehet (Feat.Noizy) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1