Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

kater vjet per neve tre per tjer ce jam maturant sot jam tu e vrej bashk me shok e shoqe bashk do ta kallim kjo nat esht e jona festen sdo ta ndalim u kujtoen sendet fillim kur jan bashku u kujtoen gjerat ce ne ken kalu ce ne kemi kon njo per njoni tjetrin kemi luftu

folshin ne per mbremjen e matures cili kongtar do ta mare gjkatratures e vajzat mendojshshin cysh mu vejsh kur djemt i ngojshine u dekshin tu kesh tash nona e krejt un po i shof sa mir jan vesh kuku un spo i njof sa mir qiftet jan pershtat ajde maturant krejt durt lart

hej o maturant hajde krejt durte nalt kejt sonde do te festojm se kjo nat esht nata jon

hej o matrurant hajde krejt durte nalt krejt sonde do te festojm se koj nat esht nata jon

hajde profi hin ti ne valle mos u bo krejt kalle na fal per sheret ce i kom bo se ne e kuptojm se edhe ti je kon si ne ne qat ko oooo mu kujtu tipi ce e kem bo kur aj e ka bo martesen po aj sna ka pa haha shoqni jem kon ma tfortit per gjigjisende ne jem kon ma tzotit eheh mos harojm mos haroj me kallzu jeten e viktorit ku atje i kom bo kit sheret e shejtonit ku u deshke ke udikatoret na me ngu se e thershin prindin e ke prindi jan anku ka shum shum sende me i thon te mirat mbesin ne kry e te kqiat haroen po edhe un sonde jam maturant hajde refremi hajde krejt durte nalt

hej o maturant hajde krejt durte nal kejt sonde do t efestojm se kjo nat esht nata jon

hej o maturant hajde krejt durte nalt kejt sonde do te festojm se kjo nat esht nata jon

shoqni nuk ju haroj sa tjem gjall se e di se shum tash fund kjo ka per me mar kur e di ce neser secili ka mar rrugen e vet edhe ndhoshta ne asni vend skemi mu zatek milotin bakin edhe noren lejen zojen edhe meriten e dhe ty elbasan mos tanin ce nuk taroj ty te kam shok te jetes ty gjithmon te kujtoj fundi i ksaj nates po afroet do tjem maturant dit po prehet un spo du mo per kurgjo mo mendu se loti lotin smundet me e ndalu hajd tash bashk me mu refrenin bashk tash me ngu kot nat mos me haru se edhe kjo nat do me perfundu

hej o maturant hajde krejt durte nalt sonde krejt do te festojm se koj nat esht nata jon

hej o maturant hajde krejt durte nalt kejt sonde do te festojm se kjo nat esht nata jon ..


Ky tekst u dërgua nga  mondi


Nuk kemi video për këtë këngë.


D.U.D.A.
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/05/2013


D.U.D.A. - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0