Da Ghost

Da Ghost Dhe Saranda Shala Bëhen Prindër

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-09-2015]
Reperi Da Ghost dhe Saranda Shala, vetëm para pak muajve i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti mesa duket vetëm pak kohë pas ceremonisë janë bekuar edhe me fëmijën e tyre të parë.

Në fotot e siguruara nga Prive.al, duket që Saranda ka sjellë në jetë një djalë të shëndoshë me emrin Atis.
 (Indeksonline)

Da Ghost Dhe Saranda Shala Bëhen Prindër


Komente 0