Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - Gacë E Mlutë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gacë E Mlutë".
3. Video është e këngës "Gacë E Mlutë", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da Ghost - Gacë E Mlutë  (Feat. Dj Creep)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ma I Charti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00yess yeeehh yeehh yeehh
ooouuouuoouuu.
krejt menojn qe je engjull
se pamje kii tonat tmirat
qefin n maksimum e kii
nuk ta prish kerkush
e sidomos n shpi
prindt menojn qe tkan weq 1
kerkun nuk kan se ti
po kur te kqyrsh
mir e kan se vshir e kan
kur nuk je me ta me
ty kontroll nuk kann
e bash qat her ti ndrron vepron
ftyra jote e ver8
make money money
ska lidhje me sa vett.
menon ku me kan sonte gjithqysh me dal nja dy shoqe
me veti peshqt e vegjel me ti nal
se ti kur ti msyn ti msyn me shumiq me nxan naj njo qe e ka t madh gjepin ndeti vikendic.
trip je Ego weq per veti menon
e jep shtir e jep weq sa per trip e kallxon ..tipat pin pin e palohen si .....?
weq ka edhe ksi si na
qe na e dina qe jeee

Ref :
Ej gacccc ti u prishe na ke dal prej dore
Gacc ke ket loj se njerzve n qaf na morre (2x)


Ky tekst u dërgua nga Queen
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet