Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - I Smuti I Qarti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Smuti I Qarti".
3. Video është e këngës "I Smuti I Qarti", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da Ghost - I Smuti I Qarti  (Feat. K-master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

K-Master

16/09/2012

2012-09-16T15:03:19+00:00T'shkeli nbiznis qa i ki punt nuk tves joo,
clicka jem nder t'kllabit n'ren nuk pret joo,
qa ti sheh n'onderr un dej dje e kom boou,
krejt msyjn nalt po un asnjo nuk e lo,
e qishtu rjepi nbeat, krejt e din qe jom dirty,
ghost n'ofansiv sa her qohna une therri,
jom reper dilingji, gjdo MC e paloj Kej, kit bit e ka bo kur un fitilin ja montoj,
jojo mos tutni po kceni se per fam nuk po luftoj,
veq qet torte qe po e preni ksaj rradhe un nshpi e qoj,
Hip-hop non-stop durt nalt, yes yes yaoo, albumin e qes se e di qe osht i qart yaoo

Ref:
Krejt e din qe ghosti knej o,
Kllabi ngjallet kur 8shja n'to o,
per ata qe nuk e din jo,
you don't want to fuck with us yaoo,
Krejt e din qe ghosti knej o,
Kllabi ngjallet kur 8shja n'to o,
per ata qe nuk e din jo,
you don't want to fuck with us yaoo,

Na nana na nana nalt po shkojna,
se veq n nana na mir e bojna,
njerzt e ngoj bashk me neve e knojn,
edhe kur se din tekstin krejt durt nalt i qojn, ama ni AYOOO ,
sa her t'him n'bin,
jo per krejt ata qe nuk jon pi, na qitash krejt i pim,
hajde tju shoh, kallxoni per jeni ardh,
se un ja nisa e pom doket qe se kom menen mu nal,
ju tu u knaq syn, mir pe din qe jom ksajde,
edhe saher tvyn, lirisht thujum hajde,
merri shoqet se i kom dostat e mir,
e knojna e kcejna it's getting hot in here

Ref: Krejt e din qe ghosti knej o,
Kllabi ngjallet kur 8shja n'to o,
per ata qe nuk e din jo,
you don't want to fuck with us yaoo,
Krejt e din qe ghosti knej o,
Kllabi ngjallet kur 8shja n'to o,
per ata qe nuk e din jo,
you don't want to fuck with us yaoo,


Ky tekst u dërgua nga Agon
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet