Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - N Club

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N Club".
3. Video është e këngës "N Club", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da Ghost - N Club  (Feat. K-master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

K-Master

16/09/2012

2012-09-16T15:04:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N Club" kënduar nga Da Ghost.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da Ghost i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Don E-C. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref 2….
Nacu ,cago krejt kshu si jena …./
Ngreni gotat nalt hajde kercena …/
Ulen dritat …. Hapet dhe dera …./
Kape mikrofonin digjet atmosfera ……

Vers 1..
Hapet dera …kape mikrofonin …/
Atmosfera me nacut rrepera …/
Kena vendos ta djegim ket club …./
Nacut so high … e gocat krejt tap …/
Me bakardi kola , jack ose wiski …/
Ktheni gotat ne funin ti a qisni …./
Inisiativa … partyt ti a nisni …./
E kush ta ndjej me t madhe bertisni …./

Ref 2…

Vers 2 ….
Krejt clubi …. N ‘ ajer …./
E dhe une vet … jom flyer …./
I kom t gjitha hajde m besoni …./
Skena ..publiku …mikrofoni … emocioni …../
Jom I pakapshem kush vjen me mu …./
Kom shoqni plot kush s' munet me m' rrezu …/
Mere vesh … ngjoje edhe ti …./
Me m' kalu mu s'ka sesi …./

Ref 2 ……./Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet