Audio

Da Ghost - Kom Knaqsi  (Feat. K-master)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2012

2012-09-16T16:06:41

Featuring

K-MasterKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kom Knaqsi" kënduar nga Da Ghost.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da Ghost i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...