Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Killa - Ti Sje Star (Feat. Maksi & B52)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

B52
..................................................
Saher po kthena me bo bommm se kejt po na njohin
Saher me ta bo bajat kejt e din kejt po folin
Qe 1 dekad jena tfamshem ska rrug qe skan ni
Fanca tu jon FANKY fancat ton jon G
Se vet jeni FANKY .....................
Jom REAL G e ska ktu ...........
Nvend i shti flaken se jom ORGINALL BAB's
Bommm ner toke estraden ...........
B52 per mu moti keni ni


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Da Killa
Featuring: B52 & Maksi
Publikimi: 12/12/2011


Da Killa - Ti Sje Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Sje Star".
3. Video është e këngës "Ti Sje Star", por nuk këndohet nga Da Killa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Killa:


Komente 0