Audio

Da New Chain - Gishtin E Tret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/05/2013

2013-05-13T19:14:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gishtin E Tret" kënduar nga Da New Chain.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da New Chain i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Acarusi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

El recordssss
eyoooo hahaaa
yeappppppp
ELBASAN CITY ha KUSH KUSH
QYTETI RREPIT ACARUSIII

kur hyj nrrep si perhera
nuk shoh gjo tjeter vec amatera
cuna legena qe imitojn
shum rrepera qe sdin ca tbojn
e nxjerrin diss per pedera
se ktyre un
ja ngre gishtin e tret
e ateher ndizet loja
acarus me shum eksperienc
kaloj plot pervoja
se ju skeni me ekzistenc
e kuptova si luhej loja
rrepi ne vetvet esht shkenc
dhe un mora NOBEL
kur nisa te rrepoja
kape kape bitin
ngjoje ngjoje tekstin
shife shife hitin
duan ndjekin por tifozet
kamet po ja presin Acarusiii

ref 2 : JU NGRE GISHTIN E TRET
SE JAM I VERTET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE I PARI KA ME MBET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE DO JU RRXOJ UN VET
JU NGRE GISHTIN E TRET
GISHTIN E TRET

i coptova ca krena ta lija rrepin
jo sma bante zemra
akoma qent po lehin
duhet me i vra un ato legena
se ku dilje nga shpiaaa me bo diss
me rrepin tim motra jot kercente mrena
se me rrepin qe po bojm akoma gjall jena
se ne boten ku jetojm pistoleta duhet tkena
po berreta ste hyn ne pun ku ske zemer more cun
po pse pra o vlla ato me dissa mu ngacmun
po pse jo ndonje tjeter apo ndoshta kaq shum vlera paskem un
po ik o majmun se ti sje per ket pun
ore buzqumesht pa boleeee

JU NGRE GISHTIN E TRET
SE JAM I VERTET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE I PARI KA ME MBET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE DO JU RRXOJ UN VET
JU NGRE GISHTIN E TRET
GISHTIN E TRET

this is dedicatet all u motherfuckers
BLA fuck haters fuck inat g bla bla blaaa

e pushtova boten e rrepit
po shemben skulptura
ndertohen monumente si aleksandri madh
me 1 qytet e per at udhtar qe sapo mberriti
i them WELCOM TO ACARUS CITYMë Shumë Këngë Nga Da New Chain:

Më Shumë...