Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da New Chain - Mikrofoni I Lagjes (Feat. G Bani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ARO
Flow tipik si teleferik udhetim me muzik
Ka dy presa si thik cohu dhe ik mc isterik
Pi Caoutonic une Jin dhe Tonic dhe barin magjik
Dhe futem ne beat si kari ne pidh
Pergatite bidonin dhe mallin e dridh
Rrotullohem si vidh dhe ngulem ne mure
Ne skena ne mendje ne shkolla fletore cd
Pre beat-in tani degjon DNC c do gje ok
Ne nivel NBA ne loje ka fair play
Boll ore gay ankoshesh
Shko te pasqyra te rregullohesh
Emocionohesh kur kap mikrofonin dhe drejtohesh te une
Eshte Mikrofoni i Lagjes sigurisht pa autotune
Da New Chain
Featuring: G Bani
Publikimi: 01/12/2011
Teksti: G Bani & Da New Chain
Produksioni: Andy V & AroGanti
Mix/Master: Bav_Records


Da New Chain - Mikrofoni I Lagjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikrofoni I Lagjes".
3. Video është e këngës "Mikrofoni I Lagjes", por nuk këndohet nga Da New Chain.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da New Chain:


Komente 0