Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Da New Chain - Trima  (Feat. G Bani & Clo-D)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/09/2017

2017-09-23T21:19:39+00:00

Featuring

G BaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trima" kënduar nga Da New Chain.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da New Chain i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da New Chain:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet