Official Video

Da New Chain - Do Pish Gje Ti Vlla?  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2017

2017-09-24T00:57:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Pish Gje Ti Vlla?" kënduar nga Da New Chain.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da New Chain i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da New Chain:

Më Shumë...