A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Daï - Zanatli  (Feat. KeepMan)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2009

2009-05-12T03:39:15

Featuring

KeepMan


une jom aj qe jom hipopin ngjak e kom prishtin te kam ne zemer i shpejt si treni i fort si me kan qelik i rritur ne nje ven gjiyhmon rrezik ti go tu gjik 3 3 tlindjes 2 pa 2 e ge tu gji bash me shoqni tu pi raki hiq pa merzi kjo osht jeta jon ne prishtinen ton haver


Ky tekst u dërgua nga  florim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019