Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafi - Shume Nice (Feat. Matilda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  11

E bukur dita dhe ti po shkelqen
Dua te luaj eja me mua kercejme
ritmi sillet sot shume po m'pelqen
Dua te digjem em em em
......................
One, two step hey deejay
Merre muziken jepi play
Un & Bubi e bejme hit
e bejme hit per cdo dit
Ndac hip hop ndac tallava
Na e djegim ku ska ma
Jena t'paret pqe cdo gja
Hajd ketu ca po do
....................
(2x)
Se sonte dua
Kerce me mua
Ne do ta kallim
....................
Hajde Dafi ta ngrejme ta bejme shume nice
Veja zjarrin ngrije ti doren me larte
Ritmi sillet sot shume po m'pelqen
Dua te digjem em em em em
....................
Me Matilden e bej hitin
Jam shume nalt s'ma gjen finitin
Nuk kam pare me miliona
Keto qe kam nuk perfundojna
Dafi Matilda e cmenin venin
Cunat dhe gocat e mbushin terrenin
Nalt e me nalt e cojm ket senin
Pysnin shoqet si e kam emrin
.....................
(3x)
Se sonte dua
Kerce me mua
Ne do ta kallim
..................
Dafi Derti
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9


Dafi - Shume Nice
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Nice".
3. Video është e këngës "Shume Nice", por nuk këndohet nga Dafi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafi Derti:


Komente 0