Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafi - Te Gjithe Bashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40

Refren:
HEY SERB T* Q*FSHA ROPT

Text Dafi:
Hasem me serbin hasem
si pi..i n'dasem
K..n ja rrasem, rrasem
1912 n'Vlorë flamuri u ngrejt
2014 n'mes beogradit pse u nxet
Nuk mle me u fut nga dera
Fluturova t'hyna mrena
Hallall qumeshti nenes
Hit hit grushti canes
Hit hit grushti canes
Hit hit grushti canes
Hit hit grushti canes

Refren:
HEY SERB TI QIFSHA ROPT


Ky tekst u dërgua nga  Br3AcKeRDafi Derti
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2015


Dafi - Te Gjithe Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjithe Bashke".
3. Video është e këngës "Te Gjithe Bashke", por nuk këndohet nga Dafi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafi Derti:


Komente 3