A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dafina Buzhala - Pa Ty

Teksti i këngës:

(REFRENI 1)
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen nuk du mo mu kthy

Kur ti besova krejt fjalt
Ti besova krejt fjalt
Dolen rena
Asnihere ty stra nmen
Ose veq mem vet qysh jom mrena

Nuk e di qka don
Se di qysh menon
Sdu skena
Nese veq provon
Ose ti mlendon
Mo nuk kthehna
Jo sk'thehna
Uuuuuuu
Jo nuk kthehna
Nuk po don mi kujtu
Kur o fjala per mu

Kena pas momente tmira edhe tkqija
Per tjera sene u ndeshkum
Vetem qysh po nihna qysh po nihna
Periudha tfshtira dyt kalum

(REFRENI 2)
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen nuk du mo mu kthy

E nese mo svjen kur nihesh keq
Mos u kthe mrapa me mendu
Duhesh me pranu
E din qe ki gabu
A po pret falje met kerku

Se di pse ty se di pse ty
Per gjdo sen njet ta kisha fal
E nese mlen
E nese mlen
Nuk o faji jem qe ske dit mem majt

Tash kur pe kujtoj
Nuk po kom mo ndjenj
Jo nuk pe vajtoj
Kohen qe ka shku
Kohen qe ka shku

(BRIDGE)
Se ky eshte faji jot hejj
Se ky eshte faji jot bejb
Se o faji jot heeeeej aaa aaa [X2]

(REFRENI 3)
E nese ti mlen qa ko me bo un pa ty
E nese ti mlen qa ko me bo un pa tyy
E nese ti mlen qa ko me bo un pa tyyy
E nese ti mlen nuk du mo mu kthyy.

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019