Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi - No 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

eeeeeeejj...
hhhhhhhhhhhhhhhhhhha.
jej jej

Number one GirL
Number one BaBy
Number one GirL
Number one BaBy

nuk e di qe sa vjet ndodh
dal neser ti thua JOO
KREJT ta bojsh rrafsh krejt ta bojn OK
ta rrisin menjen po ti mos uu NXEJ

zemra iem kot i flet
BITI ESHTE LOJ PUSHTET
jom numbEr 1
number 1

Number one GirL
Number one BaBy
Number one GirL
Number one BaBy

ka diqka qe ti nuk e vren
un dal qdo dit dal
ne kEt lidhje
veq njo sundon
ndryshe baby nuk funskion

nuk ka qat pengon
eshte fakt qe nuk dyshoon
jjam femmer qe dominoj
jam BABY number 1
number 1

zemra ime kot i flet
bitti eshte loj pushtet
jam number 1
number 1
number 1

Ky tekst u dërgua nga  festa   eliesa   AgNnNesssA


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Dafina Rexhepi:


Komente 0


Dafina Rexhepi - No 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No 1".
3. Video është e këngës "No 1", por nuk këndohet nga Dafina Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.