Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi - Femen Unique Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Special GiirL
Special GiirL
Special GirL ..

Aksident me ligj
te shikoj ne sy
dhe pastaaj e vrej .....
me sy um lyp prap mem pa
shokve ju thu sonte kjo ra
por kupto qe shum gabon
nese m'pelqeen te thirrii vet se jom!

Ref:
Special girl e boj nice
special men
me sharm e me stiil
qe shkojna bashk me ...
se un jom femer femer unique (Na.na)

Aksident me ligj
te shikoj ne sy
dhe pastaaj e vrej .....
me sy um lyp prap mem pa
shokve ju thu sonte kjo ra
por kupto qe shum gabon
nese m'pelqeen te thirrii vet se jom!

Ref:
Special girl e boj nice
special men
me sharm e me stiil
qe shkojna bashk me ...
se un jom femer femer unique (Na.na)

Ky tekst u dërgua nga Albanna   AlbbBBBaaa   saramkRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Dafina Rexhepi:


Komente 0


Dafina Rexhepi - Femen Unique
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femen Unique".
3. Video është e këngës "Femen Unique", por nuk këndohet nga Dafina Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.