Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  4916
 • Vendlindja:
 • Varberg 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dafina Zeqiri është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, dance dhe R&B. Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e kishte shkruajtur vetë. Në moshën 16-vjeçare u kthye në Kosovë me pak fjalë dhe pa bujë, por i dhuroi dëgjuesëve hite pas hitesh. Ajo u bë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale dhe në shume raste edhe i kryesonte ato. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft atraktive skeni...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-E dashura e

Ledri Vulës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

1343 🔥King Ep (2017)

Just Me (2011)

Knockdown (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (84)

11
22
15
18
22
25
21
32
29
19
17
28
29
24
14
22
15
29
14
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nora Istrefi

Dhurata Ahmetaj

Adelina Emini

Zanfina

Adelina Berisha

Rona Nishliu

Afërdita Dreshaj

Orinda Huta

Bleona Qereti

Alberie Hadergjonaj

Tags: Dafina Zeqiri, Duffy, Duffy'e, Duffy'e, Dafi, Duffyy, Duffye, Daffi, Daffy, Dafina Yeqiri, Dafinazeqiri, Dafina Ziqiri, Moneyz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet