A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri

La Reina ➡ The Queen

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Soy La Reina Mi Amor


La Reina

Kaloi dita, që un' e prita
E kto t'tjerat, i bona t'miat
U vonu pritja, i ftyva qirat
Es romantika ekzi tripa

Ti pom, ti pom, ti pom, ti pom
Ti pom mungon
Hajde merrëm, merrëm, merrëm, merrëm
Ecim kadale
Prej Bregut deri nbregun tjeter
Ecim kadale
Si mos me pas ma herën tjetër

Zemër go BANG BANG BANG
Sun ik ten ten teeng
Cuz I go bang bang bang
Get some mje mea mewaaa
Nëse ti le le lej

(Tash shkoi e mira)

Bone qe don, qado që e fole
Bone harro, se i bone t'miat
Bone sado, që jo jemi afër
Nesër ma jo
Nesër më nuk ki kurrgjo

Qado që ke tash e pat
Ty zemër un t'uroj fat
Nuk e du me u kthy prap'
Me u kthy prap'

Se ka ma nin që fole
Premtimin që i dha
Dhe shumica foreve jo m une nuk pi ha bejbe
Qetu um m përdore
Amo un pranga jo
E nëse ti s'do me nejt ta kam knu tash go

Zemër go BANG BANG BANG
Sun ik ten ten teeng
Cuz I go bang bang bang
Get some mje mea mewaaa
Nëse ti le le lej

(Tash shkoi e mira)

Bone qe don, qado që e fole
Bone harro, se i bone t'miat
Bone sado që jo jemi afër
Nesër ma jo
Nesër më nuk ki kurrgjo

Qado që ke tash e pat
Ty zemër un t'uroj fat
Nuk e du me u kthy prap'
Me u kthy prap'

Aqui estoy pensando en ti amor
Solo quiero estar contigo te amo
Vamos a gozar la vida tu y yo
Y si, y si, y si, y si
Te vas, me voy
Vete pal carajo
No soy, juego
Eres pobre diablo
Yo soy oro, y diamante puro
Nuk ki, ka shkon

SOY LA REINA MI AMOR

Qado që ke tash e pa
Ty zemër un t'uroj fat
Nuk e du me u kthy prap'
Me u kthy prap'


The Queen

The day i waited, is gone
And the others, they're mine
The waiting is late, i blowed the candles
Isn't Romantica, and these trips

I am, i am, i am, i am
I am missing you
Come and get me, get me, get me
Walking slowly
From one hill to the other
Walking slowly
Like there's no tomorrow

Baby go bang, bang, bang
You can't break, break, break
Cuz i go bang, bang, bang
I don't feel bad, bad, bad
If you leave, leave, leave

Bella ella bella ella bella ella
(you call me beautiful)
The good is gone

Do it, if you want
what you said
Do it, forget
Cuz i do it in my own
Do it, however you are,
Im near
Tomorrow, anymore no
Tomorrow we will be nothing

Whatever you have now,it's gone
You baby i wish luck
I don't want him back
Him back

I don't care that you said
The promises he gave
And all his jokes i get them now (bebe)
You used me
But without cuffs
You don't wanna stay? Ta to (all good)
Please go!

Baby go bang, bang, bang
You can't break, break, break
Cuz i go bang, bang, bang
I don't feel bad, bad, bad
If you leave, leave, leave

(the good is gone)

Do it, if you want
what you said
Do it, forget
Cuz i do it in my own
Do it, however you are,
Im near
Tomorrow, anymore no
Tomorrow we will be nothing

Whatever you have now,it's gone
You baby i wish luck
I don't want him back
Him back

Here I am thinking of you love
I just want to be with you I love you
Let's enjoy life, you and me
And yes, and yes, and yes, and if
You go, I'm going
Go f**k you pal
I'm not, game
You are poor devil
I am gold, and pure diamond
Nowhere, to go

I'm the queen, MY LOVE

Whatever you have now,it's gone
You baby i wish luck
I don't want him back
Him back

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019