Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Ka Stop Ka Bllok Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25Ti asaj banesë i ke ble çdo dhuratë makinë e re
e trajtove si mbretreshë kjo mqon peshë
çdo fjalë ja thoje kompliment
nuk kurseve asnjë cent
dhe e qove ne çdo vend
e... kjo punë me dhemb qe pas dore mlen

po kjo pun ka stop ka stop ka stop
po kjo pun ka bllok ka bllok ka bllok(2x)

ti asaj banesë i ke ble çdo dhuratë makinë e re
e trajtove si mbretreshë kjo mqon peshë
çdo fjal ja thoje kompliment
nuk kurseve asnjë cent
dhe e qove ne çdo vend
e kjo punë me dhemb qe pas dore mlen

po kjo pun ka stop ka stop ka stop
po kjo pun ka bllok ka bllok ka bllok(4x)


Ky tekst u dërgua nga Lola


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Dafina Zeqiri - Ka Stop Ka Bllok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Stop Ka Bllok".
3. Video është e këngës "Ka Stop Ka Bllok", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0