A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dafina Zeqiri - Manushaqe  (Feat. Hekuran Krasniqi & Genc Prelvukaj)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/06/2008

2008-06-18T13:21:35

Featuring

Genc Prelvukaj

Featuring

Hekuran Krasniqi

Song from the album:

"Knockdown"
Duffy:Jam e rende me më majte
E shume kushte qes
edhe jam e embel
Vete me ty kur mbes

E nese na fillojme
E kam seriozisht
Dije qe nuk flej me ty
Pa e pase unazen n'gisht

Gentz-hekuran Je si manushaqe
Hajde t'puthi n'faqe
Shume e mire je

Ku moj u rrezite
E embel si shampite
Afrohu pak ma knej.(2X)

gentzzE bukur e veshur Prada e omel si rollata
Bon drite sikur stella e omel si nutella
Bella mama ama
Tona senet i ki prej n`alfa deri n`gama
Ah yep ah honey kce
Ah yep ah beybe me
Me ty jom i plote me ty jom komplet
Me ty jom shume okej me ty mvjen ma nxehte
Come on
Duffy:
Nese jemi bashke
Ti se din qka t'gjen
Qdo princip i joti zemer
Te une nuk vlen
E nese na fillojme
E kam seriozisht
Dije qe nuk flej me ty
Pa e pase unazen n'gisht

gentz hekuran:
..
Je si manushaqe
Hajde t'puthi n'faqe
Shume e mire je

Ku moj u rrezite
E embel si shampite
Afrohu pak ma knej.(2x


Lyrics submited by Nemi   Aardita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019