Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Zi E Terr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29Na na na na na
na na na
naaa naaaaKjo nuk ka logjik
Tash kur u ndame
Nga ti ndjej frike


Me ul poshte me fjale
Dhe inat mban
Publikisht me shan


Ref
Zi e terr cdo dite
E sherr qe se kam prite
Me ben te te urrej


Fjale pas shpines kah do qe shkoj
T'lutem ti lem`
Jeten ta vazhdoj


Kjo nuk eshte e drejte
Te mi kthesh
Kunder meje krejt`

Pse ndjehesh me mire
Nese ma ben
Jeten t`veshtire


Ref(2x)
Zi e terr cdo dite
E sherr qe se kam prite
Me ben te te urrej


Fjale pas shpines kah do qe shkoj
t'lutem ti lem
Jeten ta vazhdoj


nananana haoooo


Ky tekst u dërgua nga Nemi   AarditaDafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Dafina Zeqiri - Zi E Terr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zi E Terr".
3. Video është e këngës "Zi E Terr", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 4