Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Meshkujt Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Nga shkallet shpejt zbret
Me shikim te vret
Embel flet.

Qdo femen pesh e qon
Provokon
Per vete e bon.

E lyp momentin dhe e gjen
Dhe shpejt te une vjen
E une pa problem
Drejt ne sy i them.

I njoh mashkujt si ti
I njoh Tipat si ti
I njoh djemt si ti i i

Shawty you wanna get it with me
you wanna bounce with me
you wanna crack it with me i i

(2x)
Une aty e ti hala po rin vet
E di qe ke nevoj mu ni pak ma nxeht
E di qe ke nevoj mos e zgat mo
Je e para qe mthu jo.

Drejt ne sy me shikon
Embel qesh Nuk pushon
Dhe behet qe skupton
Insiston
Prap provon.

Noshta pse se lejoj
E sfidoj pesh e qoj
Dhe prap te une vjen
E shikoj dhe njejt i them.

I njoh mashkujt si ti
I njoh (Typat) Tipat si ti
I njoh djemt si ti i i

Shawty you wanna get it with me
you wanna bounce with me
you wanna crack it with me i i

(2x)
Une aty e ti hala po rin vet
E di qe ke nevoj mu ni pak ma nxeht
E di qe ke nevoj mos e zgat mo
Je e para qe mthu jo.

(4x)
I njoh mashkujt si ti
I njoh Tipat si ti
I njoh djemt si ti.


Ky tekst u dërgua nga Genta   Dufyy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/11/2008


Dafina Zeqiri - Meshkujt Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meshkujt Si Ti".
3. Video është e këngës "Meshkujt Si Ti", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 1