A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Tonight  (Feat. Ledri Vula)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1185

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Ledri Vula

Song from the album:

"Hite Verore"

Song from the album:

"Just Me"
Duffye:
Oh babe, babe(uuu..uouh)

You wanna do something fun,
lets play a game you and I,
no rules it's just me and you,
the love is shining tonight(oh my)

Feeling the energy like,
a magnet draging me to your side,
no i can't deny,
got me going crazy baby lets ride,
tonight.

Oh in my body
tonight, tonight..
I want you in my body
Tonight, tonight, tonight.

Ref:
Baby You Got Me (Ohh)
You Make me Wanna (Ohh)
Oh Baby
Tonight, Tonight (2x)

Oh you got that sexy peel
let's talk more action tonight(oh my)
Body searching for you here
oh baby come on lets try ride.

You got me into your body
got me into your mind
oh got me into love crazy make me wanna(ah)
You got me into your body
got me into your mind
oh got me into love crazy(ououuoh)

Got me out of a control I wanna do you tonight, tonight
Just let it go
Baby can't wait to you think im your slave tonight, tonight!

Ref:
Baby You Got Me (Ohh)
You Make me Wanna (Ohh)
Oh Baby
Tonight, Tonight (2x)

Ledri:
Unë e di se ti m'njeh mu
Yeah, si t'ma nin zonin,
Single une, single ti
Single asnjoni!
Jo veq sonte, po krejt viti osht i joni
Kejt reperat dojn me kon n'ven temin
edhe femnat kejt po dojn me kon ven tonin.
Ah une jom prezent, ah le s'kryhet data
Ditlindjen i ki sonte e une jom dhurata
Ah, e vogel harta
shetisim it's okay
Na pe bojna in Paris,
e bojna in London,
e bojna edhe in L.A!

Duffye:
Ëh!
Baby you got me (Ohh)
You make me wanna (Ohh)
Oh baby
Tonight, tonight (2x)


Lyrics submited by  nesaa   Linn`a   Meedlinna   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019