A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Ndjenjë Tjetër


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  255

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/09/2014

2014-09-25T17:56:44

Music:

Dafina Zeqiri

Lyrics:

Arianit Palaj

Music & Arrangement:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Production:

MAX Production
S1:

Edhe sot njejt
I thom baby,
Chill sot krejt i ki prej meje
Atij si mjafton,
Vazhdon me t'vetën
Shum keq se,
Kishim mujt me pas diçka tjetër!

Ref:

Ndjenjë tjetër, Fat!
Po çka mi bo tash hej?
Çka mi bo tash hej?
Tash hej…

Ndjenjë tjetër, Fat!
Po çka mi bo tash hej?
Çka mi bo tash hej?
Tash hej…

S2:

Uhhh!
Une e shti ku,
Kurr su kon
E prej tash ka mu msu,
Sdu!
Aj munohet, munohet me luftu
S’don me ndru çka ka thon,
As ne andrrat e tij,
Jo nuk munet me mrri,
Po çka me bo,
Kur o para teje
E n’tnjejtën kohë,
Shumë larg prej teje

Bridge:

Hala don ti ti
Hala e ki një shpres
St'ka met mo
Kurgjo që dhe-eez

Hala e don ti ti
Hala e ki një shpres
St'ka met mo
Kurgjo që dhe-eez

Po ski çka mi bo
Smunesh mu kthy n’kohë
Kshtu që, le krejt
Kshtu që, kshtu që

Nuk ki çka mi bo
Kur nuk e ki mo
Kshtu që, le krejt
Kshtu që, kshtu që…

Ref:

Ndjenjë tjetër, Fat!
Po çka mi bo tash hej?
Çka mi bo tash hej?
Tash hej…

Ndjenjë tjetër, Fat!
Po çka mi bo tash hej?
Çka mi bo tash hej?
Tash hej…


Lyrics submited by GonaLindaVrajollie-Cards (2)

U krijua nga Vlora XY 2018-12-17 08:51:45
Po çka me bo
Kur o para teje
E t'njejtën kohë
Shumë larg teje
2018-01-28 09:58:50
Ndjenjë tjetër, Fat!

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019