A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dafina Zeqiri - MSD  (Feat. Gjiko)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  161

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/03/2017

2017-03-13T08:46:04

Featuring

Gjiko

Lyrics:

Arianit Palaj

Music & Lyrics:

Dafina Zeqiri

Music & Lyrics:

Gjiko


Dafina:
(You want some? I got you)
Money, sex and drugs
Gjiko, and love
Gjiko, sex and drugs

Dafina:
Chill it, kapma doren tash
Mujna me i pa venet qe i ke pas nplan
Ket her, ket her, ket her

Dafina:
E di qe dika po shkojm
Per adres nuk kem nevoj
Ket her, ket her, ket her

Dafina:
I roll it for you daddy
Roll it real good, let you smoke it up
I roll it real good
I take you to the other, the other world too
Other world too, where all they care is bout'

Money, sex and drugs
All they care is
Money, sex and love
Money, sex and drugs
Money, sex and love

Dafina:
Where they all so, HIGH ohh, High ohh, High ohh
They all so, High ohh, High so High, ohh (X2)

Gjiko:
Para juve pe shihni (Uhh)
Osht Gjiko the fly boy, edhe bad girl Zeqiri
Tu chillit ku o mas miri
Tipat po thojn qe ky bashkpunim o per me dhez
Edhe qashtu thot tripi
Pasite (5x), lem tja qes timin
Kshtu si ti mu dok jom si MIK MILLI (Meek Mill)
Por per ty muj mu shpreh si Drake-i
Mu e ty beb po na lidh rilli (real-i)
E kta tjert o ka i shkatron fejki (fake)
Beb a je nveti, qysh mbon per veti
Un ty pot njeki, njejt si mu shteti
Per ty i hi fellit, ti je drita jem nfund tunellit
We like spllifa, shota ska me flejt
2-t e qojna qeshtjen nelt
Dhomen e fjetes e kom sikur sef
Qaty bojm dashni edhe mbet sekret
Ata folin kot e veq jon tu rrejt
Folin per HIGH une jom HIGH-i vet
I'm the HUSTLE vet, I am the STRUGGLE vet
Pussy, money, weed, I get it gjith (gjithmon)

Dafina:
I roll it for you daddy
Roll it real good, let you smoke it up
I roll it real good
I take you to the other, the other world too
Other world too, where all they care is bout'

Money, sex and drugs
And love
Sex and drugs
Sex and love

Dafina:
We they all so, HIGH ohh, High ohh, High ohh
They all so, High ohh, High so High, ohh (X2)


Lyrics submited by Plauratie-Cards (3)

U krijua nga Meri Marin 2018-08-29 16:21:56
Beb, a je n'veti
Qysh m'bon për veti
2018-08-22 07:27:28
Per ty i hi fellit
Ti je drita jem
2018-07-09 23:31:10
E di qe dika po shkojm
Per adres nuk kem nevoj
Ket her

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019