A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dafina Zeqiri - ROFE


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/04/2019

2019-04-14T18:00:37

Teksti:

Arianit Palaj

Muzika & Teksti:

Dafina Zeqiri


Hook
Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

Yeah Yeah
Ky o veni jem
E pse po vin
E din kur i she, yuh

Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej

Rap 1
Sa e mir, sa e keqe!
Pse pom thirr veq qe mete?
Tash e mire, komplimente...
Ku pe sill? Ca mshefe?
I ni si mure prej letre
Foret lej naj tjetre
I kom tmit perreth vete
You don’t f**k with JEFE

Kur vi une tell them bi**hes to move way back
Tell em u dnt f**k around cuz u get pay back
Mos mshti se kam shum njerez and they got my back
Been in this game way to long, Moneyz till I die

Kur vi une yeah
Kur vi une
Ben away for way to long
Por...
Kur vi une...
Kur vi une yeah...
Kur vi une...
Ti e din qe uneeeeeee
Ti e din, din

Hook
Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

Yeah Yeah
Ky o veni jem
E pse po vin
E din kur i she, yuh

Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej

Nuk ka fore nahhh
Nuk ka fore nahhh
When I pull up with my Team yeah
Nuk ka fore no! Nahhhh

Yeahhh Yeahhhhhh
My Teammmmm
(Yeahhhh)
Big Teammm
(Yeahhhh)
Di’Moneyzzzz
(Yeahhh,Yeahhhh,Yaa)

Kur vi une tell them bi**hes to move way back
Tell em u dnt f**k around cuz u get pay back
Mos mshti se kam shum njerez and they got my back
Been in this game way to long, Moneyz till I die

Intro...

Hook
Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

Yeah Yeah
Ky o veni jem
E pse po vin
E din kur i she, yuh

Jo nuk ka fore u know
Fore me mu nahh
Family o njo
Ekipa o n’to

It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej


Ky tekst u dërgua nga Sara GKartolina (2)

2019-04-17 10:07:31
Jo nuk ka fore, u know
Fore me mu? nahh
Family o njo
Ekipa o n'to
2019-04-15 23:15:38
It is my way
Our way
Se ky ven i joni
I joti ma anej

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019