Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - La Reina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35Kaloi dita, që un' e prita
E kto t'tjerat, i bona t'miat
U vonu pritja, i ftyva qirat
Es romantika ekzi tripa

Ti pom, ti pom, ti pom, ti pom
Ti pom mungon
Hajde merrëm, merrëm, merrëm, merrëm
Ecim kadale
Prej Bregut deri nbregun tjeter
Ecim kadale
Si mos me pas ma herën tjetër

Zemër go BANG BANG BANG
Sun ik ten ten teeng
Cuz I go bang bang bang
Get some mje mea mewaaa
Nëse ti le le lej

(Tash shkoi e mira)

Bone qe don, qado që e fole
Bone harro, se i bone t'miat
Bone sado, që jo jemi afër
Nesër ma jo
Nesër më nuk kem kurrgjo

Qado që ke tash e pat
Ty zemër un t'uroj fat
Nuk e du me u kthy prap'
Me u kthy prap'

Se ka ma nin që fole
Premtimin që i dha
Dhe shumica foreve jo m une nuk pi ha bejbe
Qetu um m përdore
Amo un pranga jo
E nëse ti s'do me nejt qata tlutna shko

Zemër go BANG BANG BANG
Sun ik ten ten teeng
Cuz I go bang bang bang
Get some mje mea mewaaa
Nëse ti le le lej

(Tash shkoi e mira)

Bone qe don, qado që e fole
Bone harro, se i bone t'miat
Bone sado që jo jemi afër
Nesër ma jo
Nesër më nuk ki kurrgjo

Qado që ke tash e pat
Ty zemër un t'uroj fat
Nuk e du me u kthy prap'
Me u kthy prap'

Aqui estoy pensando en ti amor
Solo quiero estar contigo te amo
Vamos a gozar la vida tu y yo
Y si, y si, y si, y si
Te vas, me voy
Vete pal carajo
No soy, juego
Eres pobre diablo
Yo soy oro, y diamante puro
Nuk ki, ka shkon

SOY LA REINA MI AMOR

Qado që ke tash e pa
Ty zemër un t'uroj fat
Nuk e du me u kthy prap'
Me u kthy prap'


Ky tekst u dërgua nga teksteee eDafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2019


Dafina Zeqiri - La Reina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Reina".
3. Video është e këngës "La Reina", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

7
15
11
13
6
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 2