Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Avanturiste Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

A ke zemer a ke shpirt
me genjen ti gjdo dit
un prej teje se kom prit
avanturiste je ndashuri

a ke zemer a ke shpirt
me genjen ti gjdo dit
un prej teje se kom prit
avanturiste je ndashuri

Ref:2x
nuk jam nje o shpirt qe menove ti
ta dhash dashurin ma ktheve me tradhti
te kam desht me shpirt e ti me genjeve
avanturat tuja mu ma thyn zemer

Ti se dite qka eshte dashnija
ka met vra ty perendija
ndoshta une kam gabu
se ne ty jam dashuru

Ti se dite qka eshte dashnija
ka met vra ty perendija
ndoshta une kam gabu
qe me zemer kam dashuru

Ref:4x
Nuk jam nje o shpirt qe menove ti
ta dhash dashurin ma ktheve me tradhti
te kam desht me shpirt e ti me genjeve
avanturat tuja mu ma thyn zemer


Ky tekst u dërgua nga LinaDaim Lala
Publikimi: 07/06/2008


Daim Lala - Avanturiste
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avanturiste".
3. Video është e këngës "Avanturiste", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0