Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Daim Lala - Plot Qika Si Sheik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:43:58+00:00

Këngë e albumit:

"Oj Prishtinalike (Dridhe Belin)"

Këngë e albumit:

"Një Kujtim Zemrën Ma Kalli"
Krejt me thone jan dashuru
feshtir me ju besu
ka ndrryshu muhabeti
ikur lezeti 2x

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria vdiq

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria per 'ta vdiq

Plasin vajzat per cdo dite
Telefon s'kan 3 dite
Cdo mramje ne muzike
plot qika si sheik 2x

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria vdiq

Pasuri shume kush ka
I shkojn qikat gjith oj nat
fukaraja mbet pa hiq
dashuria per 'ta vdiq


Ky tekst u dërgua nga Prizrenaliaa
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet