Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala & Buqe Rama - Po Vin Qikat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vin Qikat".
3. Video është e këngës "Po Vin Qikat", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Daim Lala & Buqe Rama - Po Vin Qikat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Jam Sheik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+01:00Po vin qikat Po vin qikat Po vin qikat

Ka dal vera per lezeti
Po vin qikat prej gurbeti

Krejt po vin me kere t'reja
Mercedesa e bemweja x2

Dilni djem te mohalla
Me juv dal qikav perpara
Kallne vendin i del flaka
Djemve te rri u dul nafaka x2

Do t'lazdrume do t'mira
Vin nga zvicra e germania

Jan vesh qikat sipas modes
Si me zgjeth misin e botes x2

Dilni djem te mohalla
Me juv dal qikav perpara
Kallne vendin i del flaka
Djemve te rri u dul nafaka x2

Dilni djem te mohalla
Me juv dal qikav perpara
Kallne vendin i del flaka
Djemve te rri u dul nafaka x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë