Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala & Buqe Rama - Maximum Shkon Nata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maximum Shkon Nata".
3. Video është e këngës "Maximum Shkon Nata", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Daim Lala & Buqe Rama - Maximum Shkon Nata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"One Milion"

Komente

Asnjë Koment

25/11/2012

2012-11-25T11:12:21+01:00Sa shpejt vikendi shoke na erdh
Dojm me shku ne diskoteke
Veç keshtu mire bona kullera
Kem me i nguc do çika te reja x2

Ref...
Nata shkon deri ne maksimum
Atmosfera u nxe shume
Ishalla nuk na zen rakia
Se na humbet dashuria

Hajdeni çika sa me shpejte
Ta kallim kete diskoteke
Tuj pi vodka e tekila
S'na bjen ne mend me shku te shpija x2

Ref...
Nata shkon deri ne maksimum
Atmosfera u nxe shume
Ishalla nuk na zen rakia
Se na humbet dashuria

Nata shkon deri ne maksimum
Ishalla nuk na zen rakia

Ref...
Nata shkon deri ne maksimum
Atmosfera u nxe shume
Ishalla nuk na zen rakia
Se na humbet dashuria


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë