Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Daim Lala - Ti N'katun E Unë Në Qytet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:43:58+00:00

Këngë e albumit:

"Oj Prishtinalike (Dridhe Belin)"

Këngë e albumit:

"Një Kujtim Zemrën Ma Kalli"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti N'katun E Unë Në Qytet" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet