Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Po Bjen Defi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Bija rreni defin me kang do ta kallim se osht
Se osht dasmja e vllaut ton nusen sod e marrim

Krejt mahalla ne kom jon qu dasmen ton tuj na uru
Jon qel dyrt ne shpijen ton baba djalin e marton

Bija rreni defin me kang do ta kallim
Se osht dasmja e vllaut ton nusen sod e marrim

Fustan te bardh e ne shami te kuqe
ne shpijen ton erdhe veq ni lule
Boni vjerres temena syni keq ty\
mos te paft

Bija rreni defin me kang do ta kallim
se osht dasmja e vllaut ton nusen sod e marrim


Ky tekst u dërgua nga Lina &doniiDaim Lala
Publikimi: 10/07/2014


Daim Lala - Po Bjen Defi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bjen Defi".
3. Video është e këngës "Po Bjen Defi", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0