Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala - Shko E Mos Loto  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Hajde Loçke"

Komente

1 🔥

10/07/2014

2014-07-10T20:07:34+00:00qe 1 ja qe jemi nda
sme ke thirr as stekam pa
pse o zot mu nda pafaj
zemrat tona i kan vra

qe 1 jav qe jemi nda
un tkam desht
e ti mke vra

tlutem dhe 1 her shko pa mu jeto falje mos kerko

nese t thojn qe per ty jam smur
nese t thojn qe shpirti mka lshu
bonu nuse e mos loto shko as daten mos e endrro (her2

si me ardh martes met urru
bahesh nuse smuj met shiku
bonu e fort tu tpa mos tlotojn ty syt 1 dashni e ke mbyt

qe 1 jav qe jemi nda
un tkam desht
e ti mke vra

nese t thojn qe per ty jam smur
nese t thojn qe shpirti mka lshu
bonu nuse e mos loto shko as daten mos e endrro (her3


Ky tekst u dërgua nga dani
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet