Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela - Prita Prita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Rrahman Kryeziu

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Aida Doçi

Më Shumë Nga

Lori

Më Shumë Nga

Xhela

02/12/2016

2016-12-02T17:47:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prita Prita" kënduar nga Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet