Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shoqet E Mia

Me to kaloj diten
me to ndaj mendime
ato jane shoqet me
te mira ne klasen time

Nuk e di si i kam gjetur
sikur kane rene nga qielli
naten shnderrijne si hena
dhe diten si dielli

Jane si dy yje,qe
kane rene per mua ,
ato jane dy shoqe
qe shume i dua

- poezi nga Dajana Tafa


- Poezia u dërgua nga Dajana Tafa -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5


Më shumë nga Dajana Tafa


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet