A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Zhgenjimi

Nje zhgenjimi mbytur
i ngulur thelle ne shpirt
shume caste nga jeta me mori
tani mbeti vec nje kujtim
nje kujtim i hidhur
i veshtire per tu harruar
do te mbetet gjithemon i pluhrosur
ne zemren e copetuar

- poezi nga Dalina Shehaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019