A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Danger - Qele Telefonin  (Feat. Bigx & Shkodran Tolaj)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2009

2009-05-07T21:22:10

Featuring

Bigx

Featuring

Shkodran TolajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qele Telefonin" kënduar nga Danger.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Danger i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019