Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Danny - Latina  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/08/2018

2018-08-03T13:00:05Verse1:
Ay mami na dy mo nuk po nihna
Jom tu pi alkool merre me men nuk po ngihna
Kallxo mo na dy a rrina
My latina my latina
Aj aj sun thy qe kena dyt faj skena dyt faj
se qa kem mrena na dy
Ti e din vet
Se koha spo ka mshir
Veq na dy me kon mir ska sen ma mir

Refren:
Se ti je my latina x2
Edhe sa me tprit jo mo mos em bon filma x3

Verse2:
Uh ma u bon shum vjet
Tash kena met vet
Tu u sill nqytet
Njoni tjetrin e pret
Po kurgjo apet
Se shpresa u djeg
Kur u ndam pa text
Tash per ty po pi martini
Tu munu me gjet gabimin
Nese ti je anderr lem mos em qo pi gjumit
Nese kesh i pari pse tash dola i funit
Trunit ja dhe performancen e tbllokumit
Ket librin ton e le mas dore i ra pluhni
Kta tinguj tgitares jan vaji i varres
Kjo melodi osht vaji i ndarjes

Refren:
Se ti je my latina x2
Edhe sa me tprit jo mo mos em bon filma x3


Më Shumë Këngë Nga Dardan Osmanollaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet