Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Dardanny - Getting Money  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/03/2016

2016-03-19T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Getting Money" kënduar nga Dardanny.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dardanny i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dardan Osmanollaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet