Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Danny - N'qaf  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/10/2017

2017-10-23T22:56:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'qaf" kënduar nga Danny.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Danny i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dardan Osmanollaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet