Live Video

Dardan Shkreli - Plaç Sonte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2007

2007-05-30T05:35:57Uh yeah, dashuria është për të marrë si ne!

Rastësisht,
Çdo gjë filloi, që kurë nisa të jetoj,
Të shikoj, të dëgjoj, botën rrreth vehtes ta kuptoj.
Hapin e parë kur e lëshova, fjalën e parë e belbëzova,
Por që atëherë - asgjë vërtetë nuk kuptova!

As më kanë kuptuar, as i kam kuptuar,
I kam dëgjuar, gjithnjë kam qenë i hutuar,
Në shkollë në një profesoreshë i dashuruar,
Ku kam gabuar, ku kam gabuar?!

Ref:
Unë nuk e di,
treni Prishtinë-Ajvali,
A niset nga ky peron,
Dhe bileta sa kushton!

Uh yeah, dashuria është për të marrë si ne!

Jeta vazhdon unë pres në stacion,
Koha shpejtë kalon, në mua nuk mendon,
Unë e di s'jam i marrë, por në mua digjet zjarrë:
Zemra, uh për femra!

Ref:
Unë nuk e di,
treni Prishtinë-Ajvali,
A niset nga ky peron,
Dhe bileta sa kushton!
Uh yeah, dashuria është për të marrë si ne!

-A bën edhe njëherë?
- S'bën!


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...