Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dardan Shkreli - Vjeshte Ne Gote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjeshte Ne Gote".
3. Video është e këngës "Vjeshte Ne Gote", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Vjeshte Ne Gote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/05/2007

2007-05-25T04:40:35+00:00Reklamat e neonit, ndizen e fiken,
Në ritmin e hapave tua,
Çdo gjë do të ishte ndryshe,
Sikur t'më thoshe: të dua!

Në gotë të zbrazu, shiu rigon,
Një i dehur hiçet rrugën ta trazojë,
Dhe ndonjë i marrë si unë -
Që pret të agojë!

Ref:
Ditë e bardhë, shpresë e re,
Vjeshtë në gotë dhe dashuri,
Të shikoj, nga xhami i lagur,
Është nga lotët, ja është shi...


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet