Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Each Time It Snows In Rome

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Each Time It Snows In Rome".
3. Video është e këngës "Each Time It Snows In Rome", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Each Time It Snows In Rome  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/01/2015

2015-01-12T04:52:45+00:00Each time it snows in Rome,
There is rain - in my heart,
I wish your cherry lips,
Would melt like honey drips
Ice, cold rain, ...
On days like this - no one's to blame!

Each time it rains in Prague,
It's snowing - in my heart,
I'll always loves you that's for sure,
Next hundred years or even more
Teardrops snow, ...
Before they‘ll reach you they'll just glow...

I don't know,
These teardrops on my window - is it rain or snow
Oh I don't know,
Are we moving fast, too fast or if our dreams are slow?
And I don't know,
These teardrops on my window - is it rain or snow
Really I don't know,
Are we moving fast, too fast or if our dreams are slow?


Ky tekst u dërgua nga  shetpoza
Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet