Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Goodbye/Bye Bye Bye Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Oh nein, oh nein
Kein'n Bock, ja, du killst mein’n Vibe, bye, bye
Oh nein, oh nein
Kein'n Bock, denn ich bin zu high, [?]

[Hook]
Goodbye, -bye, -bye, -bye, -bye
Guck jetzt mein' Vibe, Vibe, Vibe, Vibe, Vibe
Ich will ganz allein, -lein, -lein, -lein, -lein sein
Goodbye, goodbye, goodbye
Goodbye, -bye, -bye, -bye, -bye
Guck jetzt mein’ Vibe, Vibe, Vibe, Vibe, Vibe
Ich will ganz allein, -lein, -lein, -lein, -lein sein
Goodbye, goodbye, goodbye
[...]
Dardan
Publikimi: 15/04/2019


Dardan - Goodbye/Bye Bye Bye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goodbye/Bye Bye Bye".
3. Video është e këngës "Goodbye/Bye Bye Bye", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 0