Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dario - Ndjenje (Feat. Elgit Doda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  96DARIO:
Une e di qe edhe ti tani mundesh
njesoj si une
te me shikosh,te me ndjesh, te me duash
njesoj si une
me te cdo dite ne cdo moment ne cdo sekond
un jam
dhe prap spo mundem dot ti shpreh
jo guxim nuk kam
jo nuk kam
se me ndjen ajo une e di
dashurine e shoh ne syt e saj
sa here prane e kam me vjen ti them
vetem nje fjale
se me ndjen ajo une e di
dashurine e shoh ne syt e saj
dhe kur me te nuk jam prape
ne mendje e kam
dhe une mbetem pa fryme
kur ti mendjen ma lexon
nje buzeqeshje me fal
edhe ndjenjat
me shume me shton
me te cdo dite ne cdo moment
ne cdo sekond un jam
dhe prap spo mundem dot ti shpreh
jo guxim nuk kam
jo nuk kam

Refreni:
se me ndjen ajo une e di
dashurine e shoh ne syt e saj
sa here prane e kam me vjen ti them
vetem nje fjale
se me ndjen ajo une e di
dashurine e shoh ne syt e saj
dhe kur me te nuk jam prape
ne mendje e kam

ELGIT DODA:
hej edhe un si ty
kujtoj historine time
zgjohesha cdo dite
dhe mendja te ajo me rrinte
i thoja se e doja shume
se e doja shume
cfare donte ajo
isha vetem un
jo vetem fjal jo vetem fjal
nuk te duhen fjal
kur je prane saj
qendro gjuthmone me te
shtrengoja doren fort
zemren mos ja thyej
se shume do ta lendosh

Refreni:
se me ndjen ajo une e di
dashurine e shoh ne syt e saj
sa here prane e kam me vjen ti them
vetem nje fjale
se me ndjen ajo une e di
dashurine e shoh ne syt e saj
dhe kur me te nuk jam prape
ne mendje e kam.


Ky tekst u dërgua nga #MarjelaDario
Featuring: Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2017
Muzika: Elgit Doda
Video Produksioni: Pro Video


Dario - Ndjenje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenje".
3. Video është e këngës "Ndjenje", por nuk këndohet nga Dario.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

17
4
4
8
7
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dario:


Komente 1