Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
BIOGRAFIA: Daris është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Nëntor 2014, Daris & Lorik publikojnë videoklipin "Vendetta". Më datë 28 Shkurt 2015, Daris publikon videoklipin "U.C.T.M". Më datë 27 Maj 2015, Onnefekt & Daris publikojnë videoklipin "Birra N'villa". Më datë 11 Korrik 2015, Daris publikon videoklipin "Awesome". Më datë 24 Tetor 2015, Daris publikon videoklipin "Ma I Kristi". Më datë 24 Shtator 2016, Lyric Master publikon videoklipin "Asaj I Fola", në bashkëpunim me Dar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentWhitehouse (2019)

Warmup (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (18)

2
9
16
7
1
8
10
0
3
3
11
8
6
0
1
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Sony NRG

Kacho

Viagra

Bigg V

Legjenda

Agon Nimani

Niku

Ummet

Tags: Daris


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet